the dark side: | fanart | fanfiction | characters |  

                                         the bright side:  | fanart | characters

                                                                   website: | news | archives | about | guest book | links

 

Jeśli masz pomysł na Fan Art, jakieś sugestie, pytanie, albo jeśli chcesz po prostu wyrazić swoją opinię na temat stronki - wyślij e-owl!

Lub napisz na GG - 3866095.  


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

created and owned by matilda snape aka anks 2002-2005

 

{ Marzec '03 }

 

31.03.03, poniedziałek

Dzień z Artami - nowy Misc z Jamesem i Lily oraz pokolorowany stary Arcik z pojedynków, a także portrecik pewnego (innego niż wcześniej) małżeństwa :) Enjoy.

Matilda, która nie wie, jak wygląda różdżka Volda

29.03.03, sobota

Dziś, moi drodzy, smutna wiadomość - ostatnie dwie części FFa Mylene, do wglądu w dziale z Fictionami jak zwykle. Miejmy nadzieję, że Mylene na tym nie zaprzestanie swojej pracy literackiej i będzie pisać dalej :)

Oprócz tego - nowy Draczek.

 

27.03.03, czwartek

W gronie twórców FFów witamy dziś Catherinę Elliott alias Koticzka - jej opowiadanie pt. Naivety gościmy w dziale z FanFickami (bo przecież nie w FA). Zapraszam też do głosowania na Świstokliku :>

Matilda 

 

25.03.03, wtorek

Dziś mam dla Was 2 Arty - z Sevem i z Lucym, a oprócz tego dla fanów Mylene także 2 kolejne części jej FFa - zapraszam do działu z FanFickami!

+ JK Rowling urodziła w niedzielę wieczorem syna! Jej drugie dziecko przyszło na świat w Szpitalu Królewskim w Edynburgu i w akcie urodzenia odnotowano go jako David Gordon Rowling Murray. Jak poinformowała przedstawicielka JK - i matka i dziecko czują się dobrze i już zostali wypisani ze szpitala. Wszystkiego najlepszego od Evil Fanatiques! ^^

 

23.03.03, niedziela

Nowy Arcik Magdziasky - zapraszam here :) 

A po drugie: jutro Sevvie (Sewer) ma imieniny - niech mu Voldi błogosławi, a Gryfoni uciekają pod nogi (żeby mógł odejmować im punkty :P).

Matildka

 

23.03.03, niedziela

Wycieniowałam Arta z Pojedynków - wiem, nie jest on nowy, ale straszył mnie tą bladością :)

 

22.03.03, sobota

Nareszcie nowy Art - Death Eaterka w Misc., męczona przez przeszło 3 dni :) Zapraszam tutaj, a jeśli Wam się podoba zagłosujcie na nas na Świstokliku.

Matilda

 

21.03.03, piątek

Psze państwa, długo oczekiwana część czwarta FFa Mylene. Zapraszam!

 

20.03.03, czwartek

 

 

 

Oto dwie najważniejsze ilustracje czerwca 2003 - okładki 5 części HP, od lewej wersja brytyjska (ta, która będzie dostępna w Polsce) i wersja amerykańska (którą będzie posiadać polska wersja). 

Ciekawostką jest fakt, że autor brytyjskiej wersji: Jason Cockcroft, musiał swoją narysować z "niczego", ponieważ nie miał (i nie będzie mieć aż do czerwca) okazji do przeczytania książki, a mówiąc inaczej: po prostu mu na to nie zezwolono. Tu szczęście miała Mary GrandPre, autorka wersji amerykańskiej, gdyż jej okładka powstała już pod wpływem jej własnych wyobrażeń po przeczytaniu 5 części - a mówiąc krótko - dostała skrypt w swoje łapki :)

A że już dodam dwa słówka od siebie: chyba po raz pierwszy amerykańska wersja jest ładniejsza od brytyjskiej :>

PLZ, głosujcie na Świstoklika. To tam, na dole po lewej :)

UPDATE:

Okładka w środku to wersja dla dorosłych, zarówno amerykańska jak i brytyjska. 

 

20.03.03, czwartek

Nareszcie mam neta z powrotem, ha!

Przez ten czas udało mi się nareszcie napisać do Galerii o Luciusie. Nie mogłam się powstrzymać od użycia w tym opisie screenów z Isaacsem... Wybaczcie zachwyty autorki, ale ten gość jest absolutnie... brak mi słów... :> Na razie to tyle z aktuali, może jeszcze dziś dodam jednego arta, poza tym szykuje się jeszcze jeden nowy fanfic :D

Matilda S.

 

16.03.03, niedziela

Z przykrością informuję, że przez najbliższy czas update'y będą się pojawiały rzadziej (niż zwykle) ze względu na fakt, że Szanowna Telekompromitacja Polska z niewiadomych przyczyn odłączyła mi telefon, a co za tym idzie - także dostęp do Neta przez domowy modem. Postaram się korzystać ze źródeł alternatywnych, ale nie wiem, jak długo będzie to konieczne (teraz na przykład piszę od Slavki). Z góry przepraszam. 

Matilda

 

12.03.03, środa

Fani twórczości Mylene - zapraszam do działu z FFami na kolejną część jej opowiadania, a ja ze swojej strony dodaję Arcika - ilustrację do tegoż FFa.

Jeśli Wy macie texty godne uwagi - ślijcie je do Slavki, a być może tak jak Mylene i Magdziasky dołączycie do redakcji naszej stronki ;>

 

11.03.03, wtorek

1. Rozdzieliłam Fan Arty Slytherinowskie z Potterowskimi i generalnie zrobiłam porządek w menu obok. 

2. Nowy Arcik mój - Moaning Myrtle, oraz Magdziasky - Harry and Drejcze.

3. Petycja z wczoraj, ponieważ jest z darmowej strony, przyjmowała głosy tylko do 4525. Teraz uruchomiono kolejną jej część - zmieniłam tylko link. Jeśli udało się wam jakoś wpisać na tę pierwszą, nie podpisujcie tej drugiej, gdyż każdy głos liczy się tylko raz.

Matilda

 

10.03.03, poniedziałek

Nie, dziś nie mam rysunków ani FFów. Pragnę tylko zakomunikować, że tutaj znajduje się petycja, mająca na celu przekonać Warner Brosa, żeby zatrzymali Seana Biggerstaffa jako Olivera Wooda. Ja wiem, że tym samym piszę nie na temat, ale uważam, że największą hańbą (poza samym pomysłem zekranizowania Pottera, ale to już inna sprawa) jest zmienianie aktorów w trakcie kręcenia filmu. Róbta, co chceta, ale ja się podpisuję.

Po drugie: nadal modernizuję nawigację w FanFictionach. Zobaczę, czy nie zrobię tego samego w FanArtach.

Mati

 

9.03.03, niedziela

Dziś mamy update w dziale FanFiction. Dwie części nowego FFa Mylene oraz dwujęzyczny (Again) Magdziasky. Polecam!

-----

Z pewnością wielu z Was jest fanami Seana Biggerstaffa, odtwarzającego rolę Olivera Wooda w ekranizacji Pottera. Z przykrością (albo i nie *smirk*)  zawiadamiamy, że przystojniak Sean podziękował Warnerowi za współpracę i w PoA już nie wystąpi.

-----

 

8.03.03, sobota

Dopracowałam trochę wygląd graficzny. Jeśli gdzieś nie wyświetlają się polskie znaki - piszcie!.

Po drugie: dodaję nowego Arta z Sevem oraz Misc. Enjoy!

Matilda

 

4.03.03, wtorek

Jak widać, mamy nowy lay. Mój pierwszy z Photoshopa, więc proszę nie zrzędzić :D. Anyway, jeszcze raz pragnę podziękować Nozomi za pomoc. Piszcie, jeśli coś nie działa, albo jeśli linki są za ciemne, czy coś. Mam nadzieję, że nie ma żadnych problemów z ładowaniem.

Oprócz tego, nareszcie skończyłam Arcika z Sevem. Zapraszam tutaj.

Matilda